барабанний подрібнювач SKORPION 350 RB
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: ДРОБАРКИ СТАЦІОНАРНІ

Опис пристрою

Skorpion 350 EBG – це барабанна дробарка, виготовлена на основі перевіреної конструкції, що застосовується у серії Skorpion 350. Завдяки високій продуктивності переробки вона чудово подрібнює короткі відходи, наприклад, під час виробництва дров; ширина горловини дробарки становить 375 мм, висота – 340 мм. Встановлений на завантажувальному столі бункер ємністю 1 м³ призначений для механічного завантаження відходів.

Дробарка оснащена системою транспортування деревини, що складається з ролика, що захоплює та затискає, для деревини діаметром 380 мм, і завантажувального столу з системою з двох зубчастих гусениць довжиною 960 мм та 830 мм. Довга та широка поверхня гусеничних транспортерів – це легкість, ефективність та висока продуктивність завантаження деревини. Вільний простір між гусеничними конвеєрами служить для відділення забруднень, таких як дрібне каміння, ґрунт і т. д., тим самим продовжуючи термін експлуатації ножів. Ролик і гусениці приводяться в дію гідравлічною системою двигуна, оснащеною гідравлічним насосом, встановленим на дробарці.

Дробарка у стандартній комплектації оснащена плавним регулюванням швидкості подачі деревини для подрібнення в діапазоні різання від 5 до 28 мм. Завдяки такому рішенню можна виготовити дрібну дерев’яну тріску, яка, після подальшої обробки молотковими млинами, може використовуватися для виробництва брикетів або гранул, а товста дерев’яна тріска – це ідеальний матеріал для опалення або для продажу в промислових цілях.

Секторальне розташування двох ріжучих ножів на барабані (один розріз на один повний оборот) гарантує великі можливості дробарки з точки зору навантаження на приводну систему. Ножі, що використовуються, виготовлені з інструментальної сталі, стійкої до затуплення, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Конструкція ножів дозволяє забезпечувати їх загострювання до 20 мм від номінальної довжини, тим самим продовжуючи їх термін експлуатації. У подрібнювачі використовується сито з отворами 50x50 мм, що забезпечує ідентичність розміру одержуваної тріски. Дерев’яна тріска відводиться з-під сита за допомогою двої гвинтових конвеєрів до витяжного вентилятора і за його допомогою викидається через скидну трубу. Використовувана скидна труба монтується на поворотному столі з черв'ячним механізмом, за допомогою якого викид тріски може легко регулюватися на кут у 360°.

Приводна система дробарки – це низкошвидкісний електродвигун. Даний двигун, на відміну від високошвидкісних двигунів, відрізняється більш стабільною роботою і більш високим крутним моментом. За тієї самої потужності двигуна він досягає більш високої передачі енергії і, шляхом збільшення діаметра шківа на головному двигуні, збільшує термін служби клинових ременів. Привід являє собою електродвигун потужністю 55 кВт.

Безпека оператора дробарки для деревини контролюється вимикачем безпеки, який, потягнувши за трос в будь-якому напрямку, зупиняє гідравлічну систему подачі. Розблокування системи здійснюється шляхом натискання кнопки «Скидання», потім для повернення до циклу подрібнення (подачі матеріалу) слід натиснути кнопку «Вперед». Зупинка системи подачі також здійснюється шляхом натискання кнопки «АВАРІЙНА ЗУПИНКА».

Стандартна комплектація включає електронні системи управління роботою, які автоматично запобігають перевантаженню системи приводу, тимчасово зупиняючи систему подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана із деревних відходів щепа може використовуватись у багатьох цілях, як в енергетичних так і в декоративних. Придбання подрібнювача Skorpion 350 EBG, це оптимальне рішення для фірм і підприємств які розвивають свою діяльність в сучасному екологічному напрямку.

Наш багаторічний досвід проектування машин для деревообробної промисловості – це реалізація проектів, орієнтованих на індивідуальні потреби клієнтів.

 

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ

SKORPION 350 EBG

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 4340 x 1820 x 3265
Вага [кг] 3200
Діаметр матеріалу [мм] до 250
Кількість ножів (лез) 2 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 21
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 16
Ширина щепи [мм] до 28 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик і гусеничний транспортер із гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 520
Сито - вічко [мм] [мм] 50 x 50
Розміри горла (Ш х В) [мм] 375 x 340
Гусеничний транспортер [мм] 960 +830
Потужність основного двигуна [кВт] 55

 

Стандартна комплектація:

  • Шафа управління.
  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх