Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: ТРАНСПОРТЕРИ

Опис пристрою

Наша компанія пропонує комплексні рішення стрічкових і вібраційних завантажувально-транспортувальних систем чіпів.

Професійні конструктори підготують для замовника проект механізмів для подрібнення з транспортними системами, відповідно до характеру відходів і просторових умов.

Вібростіл призначений для співпраці з вібраційними і стрічковими конвеєрами і використовується для зберігання великої кількості вхідного матеріалу, наприклад, завантаженого фронтальним навантажувачем або вилковим навантажувачем. Стіл складається з металевої коробки, поєднаної пружинними елементами з несучою рамою і приводом. Вібраційний стіл приводиться в дію електродвигуном, через позасередовищну систему, яка характеризується низьким енергоспоживанням, у зв'язку з резонансною системою роботи конвеєра. У залежності від місцевих умов, стіл встановлюється на фундамент на якому розміщується несуча рама. Матеріал з вібраційного столу за рахунок поштовхів рівномірно подається на вібраційний або стрічковий конвеєр. Синхронізація роботи вібростолу і стрічкового або вібраційного конвеєра дозволяє безперервну подачу сировини до дробарки.

Технічні характеристики

Ми пропонуємо завантажувальні вібростоли з розмірами 2x3 3x3 м, 4х3 м 5х3 м з двигунами потужністю від 5,5 кВт до 11 кВт.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх